Fabregas: Arteta ma trudniejsze zadanie niż Lampard - Chelsea24News
Fabregas: Arteta ma trudniejsze zadanie niż Lampard
Fabregas: Arteta ma trudniejsze zadanie niż Lampard

Fabregas: Arteta ma trudniejsze zadanie niż Lampard

Były zawodnik Chelsea i Arsenalu stwierdził, że Mikel Arteta ma znacznie trudniejsze zadanie jako menedżer niż Frank Lampard.

– Chelsea zaryzykowała zatrudniając Lamparda jako menedżera, ponieważ był to dopiero jego drugi trenerski sezon, spisał się jednak bardzo dobrze. Z Artetą jest bardzo podobnie, był asystentem Guardioli przez trzy lata i uważam, że jest wzorem dla młodych trenerów, którzy chcą zostać menedżerami w wielkich klubach.

– Myślę, że do tej pory spisuje się całkiem nieźle. Wprowadził do klubu wartości, które były bardzo potrzebne. Jego zadanie jeśli chodzi o przebudowę składu jest znacznie trudniejsze niż Lamparda w Chelsea. Objął klub znacznie później, ma bardzo młodą drużynę. Sądzę jednak, że mogą być bardzo niebezpieczni w następnym sezonie.

Źródło: Guardian

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW