Redknapp: Chelsea może obawiać się Manchesteru United - Chelsea24News
Redknapp: Chelsea może obawiać się Manchesteru United
Redknapp: Chelsea może obawiać się Manchesteru United

Redknapp: Chelsea może obawiać się Manchesteru United

Jamie Redknapp wyjaśnił, dlaczego Chelsea powinna obawiać się United w walce o top4 po wznowieniu sezonu.

– W United wraca wielu ważnych zawodników. Marcus Rashford zapewne wróci do podstawowego składu. Obserwowanie jego powrotu będzie niesamowitym uczuciem, to praktycznie jak zakontraktowanie nowego zawodnika. Jest jednym z najlepszych środkowych lub bocznych napastników- gdziekolwiek go ustawisz da sobie radę. Jego obecność sprawi, że United będzie bardzo pewne siebie.

– Oglądanie dynamicznego środka pola również będzie interesujące- Paul Pogba wraca po kontuzji. Ta część boiska jest obfita w ogromne talenty i jeśli będą razem ciężko pracować i się zgrają, naprawdę mają realne szansę na Ligę Mistrzów.

– Drużyny będą nerwowo patrzeć na ich poczynania. Chelsea, która aktualnie znajduję się w czołowej czwórce może się ich obawiać.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW