Warburton: Gilmour może stać się topowym zawodnikiem - Chelsea24News
Warburton: Gilmour może stać się topowym zawodnikiem
Warburton: Gilmour może stać się topowym zawodnikiem

Warburton: Gilmour może stać się topowym zawodnikiem

Były menedżer Glasgow Rangers pochwalił młodego pomocnika The Blues stwierdzając, że ma potencjał aby stać się zawodnikiem światowego poziomu.

– Kilka razy trenował z seniorską drużyną i bardzo miło mi obserwować, jak wiedzie mu się teraz. Co za talent!. Wierzę, że Szkocja będzie mieć w swoich szeregach pomocnika klasy światowej. Nadal będzie rozwijać się bardzo szybko, ponieważ znajduje się w świetnych ku temu warunkach. Lampard, Jody Morris i zwodnicy Chelsea na pewno mu to umożliwią. Bardzo wierzę w jego rozwój, chce aby Szkocja miała z niego wielki pożytek.

– Jego talent nie podlega dyskusji. Pamiętam jednak, że gdy poznałem go jako 15-latka obawiałem się, że może nie dać sobie rady przez nikłe warunki fizyczne. Swoimi występami rozwiał jednak wszelkie wątpliwości i w przyszłości może zostać liderem zespołu.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW