Lampard szykuje się na grę bez Williana i Pedro? - Chelsea24News
Lampard szykuje się na grę bez Williana i Pedro?
Lampard szykuje się na grę bez Williana i Pedro?

Lampard szykuje się na grę bez Williana i Pedro?

Ostatnie kolejki tego sezonu Premier League zostaną dograne do końca lipca, jednak może się okazać, że Frank Lampard nie będzie mógł skorzystać z dwóch zawodników.

Umowy Williana oraz Pedro wygasają wraz z końcem czerwca i do tej pory nie zostały przedłużone. Chelsea ma jeszcze tydzień na to, aby dojść do porozumienia z piłkarzami, a jeżeli tak się nie stanie, to klub będzie musiał sobie radzić bez tej dwójki.

Frank Lampard musiał więc wykorzystać mecze sparingowe na to, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie na wypadek, gdyby faktycznie dwaj skrzydłowi odeszli z klubu już niebawem.

Do dyspozycji Lamparda będą więc Christian Pulisic oraz Callum Hudson-Odoi. Ruben Loftus-Cheek także może stanowić opcję. Mason Mount grał już w tym sezonie jako lewoskrzydłowy, a wspomniany Loftus-Cheek grał tak w meczu z Queens Park Rangers.

Menedżer Chelsea starał się, aby informacje o treningach klubu nie wyszły poza mury ośrodka treningowego, jednak dziennikarze doszli do informacji, że testował kilku graczy na pozycji skrzydłowego.

Willian swego czasu mówił o tym, że chętnie pozostanie w klubie do końca sezonu, jednakże wspólnie z Pedro niepokoją się wobec tego, co stałoby się w przypadku doznania groźnego urazu podczas ostatnich meczów sezonu.

Tottenham oraz Arsenal wykazują zainteresowanie Willianem, a on sam miał udzielić kilku niezatwierdzonych przez klub wywiadów w okresie, gdy przebywał w Brazylii. Mówił wówczas o swojej przyszłości.

Pedro natomiast budzi zainteresowanie Valencii oraz Romy.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW