Merson: Chelsea powinna sprowadzić Sancho - Chelsea24News
Merson: Chelsea powinna sprowadzić Sancho
Merson: Chelsea powinna sprowadzić Sancho

Merson: Chelsea powinna sprowadzić Sancho

Paul Merson zasugerował Chelsea, aby po transferze Timo Wernera postarali się sprowadzić Jadona Sancho, który jest celem transferowym Manchesteru United i Liverpoolu.

– Nie sądzę, aby transfery Chelsea zatrzymały się tylko na Ziyechu i Wernerze. Oczywiście nadal chcą sprowadzić Sancho, a jeśli im się nie uda w grę wchodzi jeszcze Kai Havertz. Oboje kosztowaliby po około 100 milionów funtów, jednak takie transfery spłacają się same. Przykładowo Chelsea mogłaby sprowadzić Sancho na około 5 lat i następnie sprzedać go za opłacalną cenę. Z takim zawodnikiem jak on, zawsze masz szansę odzyskać zainwestowane pieniądze.

– Jeśli Abramovich będzie mógł znowu przychodzić na mecze, na pewno będzie chciał być zaangażowany w życie klubu. Nie będzie skąpił 100 milionów funtów na Sancho, jeśli to pomoże w ponownym zdobywaniu trofeów. Transfer Wernera jest ogromnym wzmocnieniem, jednak sprowadzenie Sancho byłoby jeszcze większym.

Źródło: StarSport

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW