Chelsea liczy na niską lokatę Leverkusen? - Chelsea24News
Chelsea liczy na niską lokatę Leverkusen?
Chelsea liczy na niską lokatę Leverkusen?

Chelsea liczy na niską lokatę Leverkusen?

Chelsea musi poczekać na to, jak rozstrzygnie się sytuacja Bayeru Leverkusen w Bundeslidze – będzie to bowiem decydujące przy cenie Havertza.

Klub z Niemiec wycenia swojego piłkarza na około 90 milionów funtów, jest to kwota o 20 milionów funtów wyższa niż cena, którą chciałaby zapłacić Chelsea.

The Blues mają więc nadzieję na to, że oczekiwana przez Bayer zostanie obniżona w sytuacji, gdy klub nie zakwalifikuje się do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, przez co musieliby sprzedać gracza, aby utrzymać płynność finansową.

Chelsea widzi szansę na pozyskanie Havertza, ponieważ Bayern wolałby pozyskać gracza w następnym sezonie, a Manchester United spogląda w kierunku innych celów. Może więc być tak, że największą zmienną będzie to, czy Bayer zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów za rok.

The Blues uważnie będą się przyglądać sytuacji i przekonają się, czy w przypadku braku miejsca w Champions League za rok, Bayer byłby skłonny obniżyć cenę za pomocnika, bowiem Chelsea wycenia gracza na 70 milionów funtów.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW