Crespo: Mourinho nauczył mnie sztuki menedżerskiej - Chelsea24News
Crespo: Mourinho nauczył mnie sztuki menedżerskiej
Crespo: Mourinho nauczył mnie sztuki menedżerskiej

Crespo: Mourinho nauczył mnie sztuki menedżerskiej

Był napastnik The Blues opowiedział o tym, czego nauczył się od Jose Mourinho podczas pobytu w Chelsea w kwestii trenowania i prowadzenia drużyny.

Argentyńczyk występował dla drużyny ze Stamford Bridge podczas mistrzowskiego sezonu 2005/06, ale startował tylko w 20 meczach ligowych dzieląc obowiązki pierwszego napastnika z Didierem Drogbą.

Teraz 44-latek jest menedżerem argentyńskiego Defensa y Justicia.

– Jose pokazał mi jak stać się menedżerem na najwyższym poziomie, nie chodzi tylko o wybór wyjściowej jedenastki. Musisz rozumieć dosłownie wszystko- od kontaktu z dziennikarzami do dobrego zarządzania klubem, zawodnikami i innymi trenerami. Jesteś w centrum uwagi wszystkich tych grup.

– Powrót do Premier League? Czemu nie! Liga stała się jeszcze lepsza niż za moich czasów, cały czas się rozwija. Chciałbym znowu pracować w Anglii, chciałbym być menedżerem lubu z Premier League bądź Championship.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW