Pedro nie chce dograć końcówki sezonu - Chelsea24News
Pedro nie chce dograć końcówki sezonu
Pedro nie chce dograć końcówki sezonu

Pedro nie chce dograć końcówki sezonu

Pedro nie zostanie w Chelsea do końca sezonu, jako że uzgodnił już warunki kontraktu z Romą i nie chce ryzykować urazem, który przekreśliłby jego szansę na odejście do stolicy Włoch.

Pedro porozumiał się z klubem z Serie A w sprawie dwuletniej umowy z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Będzie tam zarabiał około 56 tysięcy funtów tygodniowo, co jest znaczną obniżką wynagrodzenia w stosunku do pensji w Chelsea.

Umowa Hiszpana wygasa już za około dwa tygodnie, a Chelsea stara się go przekonać do tego, aby pozostał w klubie do końca sezonu, jednakże on sam wolałby odejść już w lipcu, aby nie ryzykować kontuzji.

Willian znajduje się w podobnej sytuacji – tutaj również klub ma nadzieję, że uda się związać kontraktem piłkarza do końca sezonu.

Pedro nie zamierza jednak podpisywać przedłużenia umowy, ponieważ zdaje sobie sprawę z tego, że potencjalna kontuzja wykluczyłaby szansę na trafienie do Romy.

W Chelsea panuje większy optymizm wobec Williana i prawdopodobnie Brazylijczyk pozostanie w zespole do końca sezonu.

Źrodło: The Athletic

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW