Terry: Ojciec nie chciał żebym dołączył do Chelsea - Chelsea24News
Terry: Ojciec nie chciał żebym dołączył do Chelsea
Terry: Ojciec nie chciał żebym dołączył do Chelsea

Terry: Ojciec nie chciał żebym dołączył do Chelsea

Były kapitan Chelsea wyjawił kulisy podpisania swojego pierwszego kontraktu z The Blues, w których jego ojciec stanowczo sprzeciwiał się wobec decyzji syna.

– Pamiętam, że zawodnicy schodzili z boiska a ja czekałem w tunelu. Glenn Hoddle przechodził obok nas i  w tym momencie ojciec krzyknął ” Nie podpiszesz kontraktu z tym klubem, powinieneś przejść do Manchesteru United!”. Już wtedy byłem bardzo pewny siebie więc odpowiedziałem mu ” Jestem pewien na 100 procent, że zostaję tutaj. Jeśli nie pójdziesz ze mną i tak podpisze ten kontrakt”.

– Potrzebowałeś zgody rodzica  aby wypełnić formalności, więc moja mama zaproponowała, że pójdzie ze mną to załatwić. Mój ojciec wpadł w furię i stanowczo jej tego zabronił. Noc, która powinna być jedną z najlepszych w moim życiu okazała się być bardzo ciężka dla 14-latka.

– Po prostu od początku wiedziałem, że kocham Chelsea i nigdy nie chciałem przejść nigdzie indziej. Nadal kocham ten klub i zawsze spoglądam na ich rezultaty, mocno im kibicując.

Źródło: GOAL

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW