Chelsea gotowa na sprzedaż Kante - Chelsea24News
Chelsea gotowa na sprzedaż Kante
Chelsea gotowa na sprzedaż Kante

Chelsea gotowa na sprzedaż Kante

Dzisiaj Chelsea ogłosiła transfer Timo Wernera, jednak nie zamierzają na tym kończyć letnich wzmocnień.

Na celowniku klubu jest także inny Niemiec – Kai Havertz. Transfer zawodnika Bayeru będzie jednak trudnym zadaniem, ponieważ abstrahując już od ceny oczekiwanej za gracza, to Chelsea będzie musiała zmierzyć się z innymi wielkimi klubami walczącymi o piłkarza.

Chelsea chce wzmacniać kolejne pozycje i będę do tego potrzebne środki, dlatego też klub jest gotów na sprzedaż N’Golo Kante w celu zasilenia budżetu klubowego, aby dokonać rewolucji kadrowej. The Blues są w stanie poświęcić Francuza.

Kante nie był w tym sezonie już tak ważną postacią jak w poprzednich latach, jednak było to także wynikiem urazów. Francuz przeplatał więc występy z kolejnymi kontuzjami, a sam Frank próbował zestawiać środek pola przy pomocy innych graczy.

Innymi z piłkarzy których Chelsea mogłaby sprzedać przy odpowiedniej ofercie są między innymi Jorginho, Olivier Giroud, Marcos Alonso czy Emerson. Z klubu mogą odejść również Zouma, Christensen, Bakayoko, Batshuayi i Barkley.

Źródło: Times

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW