Dynel Simeu trenował z pierwszą drużyną! - Chelsea24News
Dynel Simeu trenował z pierwszą drużyną!
Dynel Simeu trenował z pierwszą drużyną!

Dynel Simeu trenował z pierwszą drużyną!

Frank Lampard postanowił zaprosić kolejnego dobrze prosperującego młodzieżowca na trening z pierwszą drużyną Chelsea. Młody środkowy obrońca The Blues uczestniczył w sesji treningowej w Cobham przed niedzielnym meczem z Aston Villą.

18-latek zwrócił uwagę menedżera The Blues świetnymi występami w drużynie U-18. Urodzony w Kamerunie zawodnik skomentował swój dotychczasowy pobyt na Stamford Bridge:

– Mam nadzieję na przedłużenie swojego pobytu w Chelsea. Przyszedłem tutaj z drużyny grającej w lidze niedzielnej w Southampton i przez to nie znałem wielu profesjonalnych zawodników, nie wiedziałem nawet jak działa akademia. Granie tutaj wydawało się być czymś nierealnym.

– Podziwiałem Portsmouth i Southampton, ponieważ znałem tylko te drużyny. Od dziecka marzyłem o byciu profesjonalnym piłkarzem ale ani ja, ani moja rodzina nie zdawaliśmy sobie sprawy, że kiedyś stanie się to rzeczywiste. Kiedy dostałem szansę wszystko potoczyło się bardzo szybko, to było niesamowite.

Źródło: Football London

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW