Azpilicueta: Dzięki Wernerowi wzniesiemy się na wyższy poziom - Chelsea24News
Azpilicueta: Dzięki Wernerowi wzniesiemy się na wyższy poziom
Azpilicueta: Dzięki Wernerowi wzniesiemy się na wyższy poziom

Azpilicueta: Dzięki Wernerowi wzniesiemy się na wyższy poziom

Kapitan The Blues pochwalił decyzję klubu dotyczącą sprowadzenia Timo Wernera na Stamford Bridge.

– Jest świetnym napastnikiem mającym doświadczenie w Bundeslidze, strzelił tam wiele bramek. Ma również doświadczenie w rozgrywkach Ligi Mistrzów i na poziomie reprezentacyjnym. Jest wielkim wzmocnieniem dla klubu. Myślę, że pomoże nam wznieść się na jeszcze wyższy poziom.

– Tak jak powiedziałem wcześniej, jest niesamowitym zawodnikiem. Wiemy, że musimy mu pomóc w znalezieniu odpowiedniej pozycji na boisku do zdobywania bramek i w zaadaptowaniu się do standardów ligi. Postaramy się to zrobić tak szybko jak to tylko możliwe, to bardzo ważne. Mam nadzieję, że będziemy w stanie walczyć o szczyt w następnym sezonie.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW