Barkley: Nie możemy doczekać się powrotu do gry - Chelsea24News
Barkley: Nie możemy doczekać się powrotu do gry
Barkley: Nie możemy doczekać się powrotu do gry

Barkley: Nie możemy doczekać się powrotu do gry

Już za dwa dni Chelsea zmierzy się z Aston Villą w ramach pierwszej kolejki po wznowieniu ligi. Ross Barkley opowiedział nieco o swoich odczuciach dotyczących tego co się wydarzyło i dopiero się wydarzy.

– To frustrujące, ponieważ byłem w dobrej formie.

– Miałem dobrą passę spotkań, wszystko szło dobrze także jeżeli chodzi o drużynę, mieliśmy dobre rezultaty. Teraz chcemy wrócić do tego co było przed przerwą, nie możemy doczekać się pierwszego spotkania i mam nadzieję, że będziemy kontynuować to co zaczęliśmy.

– To dziwne, jednak odkąd trafiłem do Chelsea nie mogłem spędzić dłuższego czasu w domu, teraz więc miałem okazję do tego, aby poprzebywać trochę w domu rodzinnym. W Londynie nie byłem w stanie wykonywać wszystkich ćwiczeń, więc wróciłem do Liverpoolu, aby tam dbać o kondycję. Pracowałem nad kondycją i grą piłką, czyli nad aspektami, które są ważne w mojej roli boiskowej. Po powrocie to normalnych treningów czułem się dobrze.

– Ten okres był dziwny, ponieważ lubię oglądać mecze w telewizji, a podczas kwarantanny nie było praktycznie żadnego sportu do oglądania. Teraz futbol wraca, to wspaniałe uczucie, ponieważ kocham ten sport.

– Często analizuję swoją grę, oglądam kompilacje i staram się wychwycić szczegóły, które mogę poprawiać. To było jednak trudne w tym okresie, ponieważ byliśmy z dala od futbolu.

– Wiele klubów walczy o czołową czwórkę, jest bardzo ciasno. Musimy po prostu wygrywać mecze, ponieważ za nami jest spora grupa pościgowa. Przed nami masa spotkań, musimy w każdym walczyć o trzy punkty. Wiemy co musimy zrobić.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW