Lampard: Nikt nie jest aniołem - Chelsea24News
Lampard: Nikt nie jest aniołem
Lampard: Nikt nie jest aniołem

Lampard: Nikt nie jest aniołem

Frank Lampard udzielił krótkiego wywiadu dotyczącego przyszłości niektórych zawodników.

– Widziałem mnóstwo doniesień dotyczących Kante i jego przyszłości w klubie. Powtarzam od dawna, że to jeden z najlepszych pomocników świata i jestem zachwycony mogąc z nim pracować. On posiada wszystko.

– Powrót do Chelsea i możliwość prowadzenia takiego piłkarza jak N’Golo jest czymś co bardzo doceniam. W tym sezonie miał problemy z urazami, to było dla niego trudne, dobrze widzieć go w pełni gotowego.

– Od pewnego czasu trenuje z grupą, jest gotów tak jak wszyscy. Znajduje się w dobrej formie. Współczułem N’Golo, jednak wszystko skończyło się dobrze i teraz jest szczęśliwy.

Lampard powiedział także kilka słów o Hudsonie-Odoi.

– Cieszę się, że jego sytuacja została wyjaśniona. Rozmawialiśmy o tej sytuacji, nie zamierzam jednak być dla niego zbyt surowy. Uważam, że nikt nie jest aniołem i wszyscy popełniają błędy, zwłaszcza w tak młodym wieku. Teraz Callum musi wyciągnąć lekcje z tego doświadczenia. Złamał zasady lockdownu, co nie było dobre. Oznajmił jednak, że zamyka ten rozdział i rusza przed siebie.

– Najważniejsze jest teraz to, aby trenował na odpowiednio wysokim poziomie przez cały czas. Musi codziennie ciężko trenować. Doznał urazu, dlatego musi pracować, aby wrócić do formy. Pomimo tego co działo się poza boiskiem najważniejsze jest dla mnie to co będzie działo się na treningach oraz to, czy będzie pokazywał na murawie poziom, który wierzymy że potrafi osiągnąć. To nie przyjdzie łatwo, powiedziałem mu, że musi sobie to wziąć do serca.

Sytuacja kontraktowa Pedro i Williana również nie została pominięta.

– Chcielibyśmy przedłużyć ich kontrakty do końca sezonu. Rozumiem jednak obie strony, widzę ich argumenty, trzeba to uszanować, ponieważ obaj wiele dali Chelsea przez te lata. Na ten moment rozmowy są w toku, staramy się przedłużyć ich kontrakty, tak aby obie strony były zadowolone. Miejmy nadzieję, że uda nam się to zrobić przed wtorkiem. Mamy nadzieję, że uda nam się ich zatrzymać.

– Pedro jest dostępny do gry w kolejnym meczu. Miał lekkie stłuczenie, jednak trenuje z pełnym zaangażowaniem. Otrzymał leki przeciwbólowe i trenuje bardzo dobrze.

– Jest także Willian – nie mam żadnych wątpliwości o jego motywację do gry. To profesjonaliści z najwyższej półki, dali bardzo dużo temu klubowi. Trenują naprawdę ciężko.

– Nie mam wątpliwości co do ich motywacji, dadzą z siebie wszystko tak jak to robili przez lata.

Lampard powiedział także o transferach.

– W ostatnich dwóch oknach nie dokonaliśmy transferów, wiec cieszy mnie, że pozyskaliśmy już dwóch graczy. Czuję się dobrze, a na oceny przyjdzie czas po sezonie. Naszym założeniem od początku była poprawa drużyny, zobaczymy co będzie po sezonie. Chcę abyśmy się stale poprawiali, chcę zlikwidować przepaść między nami, a Liverpoolem i Manchesterem City.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW