Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Już w niedzielę Chelsea zmierzy się z Aston Villą – zapraszamy więc na przedmeczowe wypowiedzi Franka Lamparda!

Najbliższe spotkania:

– Przed nami mnóstwo wyzwań, piłkarze byli niedostępni przez długi czas. Musimy więc upewnić się, że piłkarze są odpowiednio przygotowani do wyzwań, które nadchodzą.

Timo Werner:

– Timo Werner to piłkarz którego chcieliśmy pozyskać, on posiada olbrzymi talent. To oczywiste, że chcieliśmy poprawić się na tej pozycji i to właśnie zrobiliśmy. Jestem podekscytowany pozyskaniem tego piłkarza, rozmawiałem z nim osobiście. On także wydaje się podekscytowany naszym projektem, jesteśmy szczęśliwi, że go pozyskaliśmy. Przyglądaliśmy się mu od dłuższego czasu, obserwowałem go zanim jeszcze przybyłem do Chelsea. Świetnie że zadecydował o tym, że do nas dołączy.

– To utalentowany zawodnik, ma wspaniałą etykę pracy. To jedna z rzeczy którą zauważyłem, kiedy z nim rozmawiałem.

Nieuznana bramka Sheffield:

– To trudna do wyjaśnienia sytuacja, w przyszłości VAR musi sprawdzać takie sytuacje. Cieszyłem się jednak powrotem futbolu, dobrze że wreszcie wracamy.

Spotkanie z Terrym: 

– Zawsze dobrze go widzieć, mam ogromny szacunek do Johna, to mój przyjaciel. Obaj mamy jednak wielkie ambicje i oczekiwania wobec tego spotkania. Musimy wykonać ogromną prace, aby skończyć sezon w czwórce. Walka o utrzymanie to coś podobnego. Każda gra w Premier League jest wielkim wyzwaniem, każdy rywal jest niebezpieczny.

Przygotowania: 

– Treningi przebiegają dobrze, nic jednak nie zastąpi grania w Premier League. Możemy korzystać z całego zespołu, jednak najbliższe spotkania bardziej przypominać będą futbol turniejowy.

Większa liczba zmian w meczu: 

– Musimy korzystać z tej zmiany, musimy używać jak największej liczby zmian. To ważne, abyśmy wystartowali dobrze.

Bundesliga i niski procent zwycięstw gospodarzy: 

– Przyglądamy się temu co dzieje się w Niemczech, musimy jednak poczekać na to co będzie działo się w Premier League.

Ryan Fraser, Willian i Pedro:

– Należy zrozumieć piłkarzy w takiej sytuacji. My także mamy przed kilka rozmów dotyczących kontraktów, mamy jeszcze nieco czasu aby się z tym uporać. Chciałbym zakończyć sezon w takim samym składzie w którym go zaczęliśmy.

Kontuzje: 

– Tomori doznał urazu mięśniowego, nie będzie w stanie grać przez około dziesięć dni. Hudson-Odoi zmagał się z drobnym urazem, obecnie już trenuje, ale nie będzie gotów na najbliższy mecz.

Loftus-Cheek: 

– Jest w stanie grać, brał udział w meczach kontrolnych. Ruben ciężko pracuje na treningach, szkoda jednak że nie zagraliśmy odpowiedniej liczby spotkań sparingowych, przez to musimy odpowiednio z niego korzystać ze względu na brak ogrania meczowego.

Zbyt szeroka kadra:

– To miły problem! Przez większość sezonu mieliśmy problem z kontuzjami, brakowało nam ważnych graczy takich jak Ruben czy N’Golo. Teraz potrzebujemy każdego z naszej kadry, tak więc pięć zmian i szersza ławka to dobra rzecz i powinno to zostać na dłużej. Dzięki czemu moglibyśmy dawać szansę większej liczbie młodych zawodników.

Tammy Abraham i transfer Wernera: 

– Już wcześniej rozmawialiśmy z Tammym o tym, że ważna jest konkurencja w zespole. Nie chcę jednak powtarzać tego każdemu zawodnikowi, przy jakimkolwiek transferze. Tak było zawsze w erze Abramowicza, jednak trzeba pamiętać, że Tammy ma za sobą bardzo dobry sezon. Mamy wiele opcji i jestem zachwycony tym faktem. Tammy był fantastyczny w tym sezonie, jednak stale musi się rozwijać i doskonalić, ponieważ w takim klubie jak Chelsea jest to wymagane.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW