Joe Cole: Lampard przyciąga wielkie nazwiska - Chelsea24News
Joe Cole: Lampard przyciąga wielkie nazwiska
Joe Cole: Lampard przyciąga wielkie nazwiska

Joe Cole: Lampard przyciąga wielkie nazwiska

Krótko przed długo wyczekiwanym meczem Chelsea z Aston Villą, były zawodnik The Blues pochwalił pracę, jaką Frank Lampard wykonuje w zespole ze Stamford Bridge.

– Przyszłość wygląda bardzo obiecująco. Zatrudnienie Franka było odważną decyzją, klub obdarzył go wielkim zaufaniem. Uważam, że on i jego sztab szkoleniowy spisują się rewelacyjnie. Sprowadził ludzi którym ufa, wiedzą jak dobrze wykonywać swoją pracę. Lampard jest prawdziwym kapitanem dla swojej załogi, akademia również działa świetnie. Klub zmierza w naprawdę dobrym kierunku, nazwiska z jakimi łączona jest Chelsea to prawdziwe bomby transferowe.

– Myślę, że większość z nich świetnie pasowałaby do Chelsea. Wiele osób odpowiada za to, że dobrzy zawodnicy dołączają do klubu, ale to głównie postać Franka ich tutaj przyciąga. Może stać się menedżerem z samego topu.

– Uważam, że zespoły, które aktualnie znajdują się w czołowej czwórce się w niej utrzymają, aczkolwiek Manchester United będzie bardzo naciskał. Moim zdaniem Chelsea nie zawiedzie, być może Leicester się nie utrzyma ponieważ nie mają aż tak dużego doświadczenia na topowym poziomie pomimo tego, że parę lat temu wygrali mistrzostwo. Według mnie i tak nie spadną, ale wiele osób sądzi inaczej. Chelsea i Frank dadzą sobie radę.

Źródło: 90min

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW