Loftus-Cheek: Nie mogę doczekać się powrotu - Chelsea24News
Loftus-Cheek: Nie mogę doczekać się powrotu
Loftus-Cheek: Nie mogę doczekać się powrotu

Loftus-Cheek: Nie mogę doczekać się powrotu

Pomocnik Chelsea opowiedział o przebiegu leczenia swojej kontuzji, okresie pandemii oraz przygotowaniach do wznowienia sezonu.

– Dobrze było rozegrać mecz w drużynie U-23 przed przerwą. W tym sezonie nie pojawiłem się w składzie seniorskiej drużyny, ale byłem nastawiony, że jeśli zagram będzie to świetny bonus, ponieważ kontuzja bardzo się przeciągała. Powiedziałem sobie, że jeśli zagram to świetnie, ale jeśli nie będę w stanie tego zrobić to przygotuje się jak najlepiej do następnego sezonu. Następnie pojawił się koronawirus i sprawy nieco się zmieniły.

– Była to oczywiście nietypowa sytuacja. Nigdy nie przeczuwasz, że coś takiego może się wydarzyć. Byliśmy poddani kwarantannie wcześniej, ponieważ Callum miał symptomy. Nie spodziewaliśmy się, że będzie się to przedłużać aż tak długo!

– Kiedy było wiadomo, że wszystko potrwa dłużej niż tydzień, trenerzy od przygotowania fizycznego rozpisali nam indywidualne plany treningowe aby utrzymać formę fizyczną i w każdej chwili być gotowym na powrót ligi. Mieliśmy kilka sesji online całym składem, co było bardzo zabawne. Dobrze było pogadać z kolegami i utrzymać morale.

– Mieliśmy dwie takie sesje w tygodniu, podczas których wiele się ze sobą droczyliśmy ale to poprawiało nam humor, oczywiście ciężko przy tym pracowaliśmy. Świetnie było widzieć się z chłopakami. Korzystaliśmy też z aplikacji fitnesowej, na której mogliśmy spoglądać na wyniki innych, co podtrzymywało rywalizację i motywowało nas się do ciągłej pracy.

– Nie mogę się doczekać, aby wrócić na boisko. Granie przy pustych trybunach będzie nieco dziwne- jesteśmy przyzwyczajeni, że ledwo możemy się usłyszeć w trakcie meczu, teraz każdy usłyszy dosłownie wszystko. Będzie to dla nas mentalny test. Z niecierpliwością czekam na powrót, niezależnie w jakich okolicznościach.

– Nie sądzę, aby brak publiczności był dla nas problemem. Kiedy zaczynasz mecz, jesteś na nim tak skupiony, że wszystko inne idzie w zapomnienie. Czasami w ogóle zapominasz, że otaczają cię tłumy. Pewnie nie zauważymy różnicy, ponieważ będzie nas interesować tylko spotkanie i nic poza tym. Najważniejsze jest odnoszenie zwycięstw, nieważne w jakich warunkach.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW