Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Frank Lampard udzielił odpowiedzi na pytania dziennikarzy podczas pomeczowej konferencji prasowej.

Wygrana:

– Jestem naprawdę zadowolony z wyniku. Ten mecz był podsumowaniem całego naszego sezonu, gdzie dominujemy, ale tracimy bramki. Cieszy mnie jednak to, że wygraliśmy. Aston Villa nie była w stanie odebrać nam piłki, trzymaliśmy ich daleko od naszego pola karnego.

Pulisic: 

– Christian i Ross trenowali naprawdę bardzo ciężko, miałem spore problemy z wyborem składu. Miałem w głowie to, że mogę ich wpuścić szybko, pokazali że są ważnymi ogniwami w drużynie. Christian był głodny gry, czułem to wpuszczając go na murawę. On posiada umiejętność wbiegania w pole karne w odpowiednim momencie, jest w stanie stanie zdobywać wiele bramek.

Azpilicueta: 

– Przed meczem pracowaliśmy nad sposobem atakowania, Azpi pokazał swoją energię oraz to, że jest prawdziwym liderem i jakościowym piłkarzem.

Loftus-Cheek:

– Jestem zachwycony jego powrotem na boisko. Wyglądał dobrze i trenował bardzo ciężko, teraz mieliśmy okazję sprawdzić go w innych warunkach. On wie, że musi być sporo lepszy i ma wiele do zaoferowania drużynie.

Drużyna na Manchester City: 

– Na pewno będziemy obserwować mecz rywali, jednak trudno na ten moment cokolwiek wyrokować. Trzeba wziąć pod uwagę to, jak nasi piłkarze będą się regenerować, poza tym to będzie także zupełnie inny mecz, musimy wziąć pod uwagę atrybuty konkretnych zawodników.

Ważny początek:

– To był ważny mecz, nie wiedzieliśmy tak naprawdę czego się spodziewać. Musimy nadal pracować i poprawiać pewne rzeczy.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW