Chelsea zainteresowana Hendersonem - Chelsea24News
Chelsea zainteresowana Hendersonem
Chelsea zainteresowana Hendersonem

Chelsea zainteresowana Hendersonem

Chelsea bardzo uważnie przygląda się sytuacji młodego bramkarza Manchesteru United, Deana Hendersona.

Henderson rozgrywa wspaniały sezon w barwach Sheffield i zastanawia się nad swoją przyszłością. Nie jest tajemnicą, że chciałby wrócić do macierzystego klubu aby tam kontynuować swoją karierę, nie chce jednak rywalizować z Davidem de Geą.

Młody bramkarz wróci do klubu tylko pod warunkiem, że dostanie szansę na grę w pierwszym zespole, a to może być trudne ze względu na obecność Hiszpana.

Manchester United ma teraz twardy orzech do zgryzienia i musi rozwiązać tę sytuację w sposób optymalny dla każdej ze stron, a nie będzie to łatwe. Wszystko przez to, że Henderson zdaje sobie sprawę z tego, że budzi zainteresowanie innych możnych.

Chelsea jest w gronie klubów chętnych do pozyskania Anglika, a Frank Lampard w tym sezonie bardzo chętnie daje minuty młodym piłkarzom i pewnym jest, że Henderson otrzymałby swoją szansę. Zainteresowanie wykazuje również Tottenham.

Źródło: Manchester Evening News

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW