Poyet: Werner jest jednym z najlepszych napastników w Europie - Chelsea24News
Poyet: Werner jest jednym z najlepszych napastników w Europie
Poyet: Werner jest jednym z najlepszych napastników w Europie

Poyet: Werner jest jednym z najlepszych napastników w Europie

Był pomocnik The Blues pochwalił transfer Timo Wernera, który jest najnowszym nabytkiem klubu.

– Zawsze jest trudno sprowadzić jednego z najlepszych napastników w Europie, wiele klubów chce mieć go w swoich szeregach i rywalizacja o kupno jest bardzo zacięta. Jestem zadowolony, że przeszedł do Chelsea. Jestem zadowolony, że jego obecność daje Frankowi wiele opcji w ofensywie. Zwykle takie transfery są najważniejsze i zarazem najdroższe.

– Bardzo dobrze wybiega na wolne pozycje, robi to bardzo szybko. Radzi sobie w pojedynkach jeden na jednego, jest inteligentny. Uważam, że lepiej czuje się będąc środkowym napastnikiem, grał jednak wiele spotkań z lewej strony w ofensywnej trójce. To daje Chelsea wiele możliwości aby zaskoczyć rywala.

– To marzenie dla trenera. Zanim zaczniesz przygotowywać się do następnego sezonu, wiesz kto zawita do klubu i od razu możesz z nim współpracować. Transfery przebiegają bardzo sprawnie, Lampard sam wybiera jakich chce sprowadzić zawodników, to bardzo trudne w Anglii.

Źródło: TalkSport

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW