Pulisic: Pozyskanie kogoś takiego jak Werner jest niesamowite - Chelsea24News
Pulisic: Pozyskanie kogoś takiego jak Werner jest niesamowite
Pulisic: Pozyskanie kogoś takiego jak Werner jest niesamowite

Pulisic: Pozyskanie kogoś takiego jak Werner jest niesamowite

Christian Pulisic zdobył wczoraj kolejną bramkę w Premier League. 

Amerykanin podzielił się więc swoimi odczuciami dotyczącymi samego spotkania z Aston Villą oraz pozyskania Timo Wernera.

– Jestem szczęśliwy, że mogłem wejść na murawę i pomóc drużynie. Zdobyłem bramkę, pomogłem tym samym uzyskać dobry rezultat.

– Menedżer powiedział mi, żebym dał z siebie wszystko i pomógł wygrać. Nie powiedział mi niczego specjalnego, nie było wyjątkowej przemowy. Chciałem po prostu użyć moich umiejętności i zobaczyć co to przyniesie. Jestem szczęśliwy, że się udało.

– Nie uderzyłem idealnie, ale wystarczająco celnie, aby zdobyć bramkę. Ucieszyłem się widząc piłkę w siatce.

– Zupełnie inaczej gra się bez kibiców, myślę jednak że pokazaliśmy wiele energii. Jestem szczęśliwy, że udało nam się uzyskać dobry rezultat.

– Nie grałem sporo przez kontuzję, więc fajnie było wrócić na murawę. Wszyscy jednak sporo pauzowali przez lockdown, staraliśmy się jednak pozostawać w pełni formy, na tyle ile to możliwe.

– Już teraz mamy silną drużynę z wieloma dobrymi piłkarzami, a pozyskanie kogoś takiego jak Werner jest niesamowite. Skupiamy się jednak na tym sezonie, jednak także ekscytujemy się tym, co będzie w kolejnym.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW