Redknapp: Pulisic pokazał chęć do gry - Chelsea24News
Redknapp: Pulisic pokazał chęć do gry
Redknapp: Pulisic pokazał chęć do gry

Redknapp: Pulisic pokazał chęć do gry

Jamie Redknapp pochwalił występ skrzydłowego The Blues w meczu z Aston Villą. Amerykanin odegrał w nim kluczową rolę zdobywając wyrównującą bramkę.

21-latek wrócił po kontuzji trwającej od Nowego Roku, której nabawił się w zremisowanym meczu z Brighton. Jego powrót przykuł uwagę eksperta Sky Sports.

– To jest właśnie to czego oczekujesz od swojego skrzydłowego, spójrzmy na skrzydłowych Liverpoolu- zdobywają minimum po 10/15 bramek w sezonie, to decydujący aspekt.

– Lubię sposób w jaki wybiega w pole karne z bocznej strefy boiska- to umiejętność jaką skrzydłowi musza posiadać w tych czasach. Pokazał prawdziwą chęć do gry wchodząc z ławki rezerwowych.

– Nie zawsze jesteś w stanie zdobyć idealnego gola, ale w tej sytuacji pokazał, że potrafi dobrze odnaleźć się pod bramką rywala i zachować zimną krew.

– Chelsea była znacznie lepszym zespołem w tym meczu, ich porażka byłaby parodią.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW