Rudiger: Jestem podekscytowany ponowną współpracą z Wernerem - Chelsea24News
Rudiger: Jestem podekscytowany ponowną współpracą z Wernerem
Rudiger: Jestem podekscytowany ponowną współpracą z Wernerem

Rudiger: Jestem podekscytowany ponowną współpracą z Wernerem

Obrońca The Blues opisał postać Timo Wernera, z którym zna się ze wspólnych lat grania w Stuttgarcie oraz reprezentacji Niemiec.

– Tak jak wszyscy jestem bardzo podekscytowany, że do nas dołączy i nie mogę się doczekać aby z nim współpracować. Znam go od kiedy był 17-latkiem i przez ostatnie lata bardzo ciężko pracował na sukces. Może stać się dla nas bardzo ważnym zawodnikiem. Jego rozwój był po prostu „wow”. W jego pierwszym seniorskim sezonie wszystko było dla niego nowe, ale później zaczął zdobywać więcej bramek i uzyskał pewność siebie. Trafił na trenerów, którzy w niego wierzyli i potrafili wykorzystać jego potencjał.

– Jest wielkim zagrożeniem dla napastników. RB Leipzig jest zespołem, który bardziej nastawia się na kontratak, ale jeśli chodzi o atakowanie linii defensywy jest podobny do Vardiego. Jest bardzo szybki i jeśli obrońca popełni błąd, od razu go wykorzystuje. Rozmawiałem z nim wcześniej, ponieważ znamy się od wielu lat. Mieliśmy częsty kontakt podczas kwarantanny i powiedział mi, że myśli o transferze do Anglii. Oczywiście powiedziałem mu wtedy to, co musiałem powiedzieć.

– Powiedziałbym, że jest cichym, skromnym gościem, zawsze gotowym aby stawać się lepszy. Mam nadzieję, że bardzo szybko się zaaklimatyzuje, ponieważ jak wszyscy wiemy te rozgrywki różnią się od wszystkich innych na świecie.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW