Joe Cole: Chilwell pasuje do Chelsea - Chelsea24News
Joe Cole: Chilwell pasuje do Chelsea
Joe Cole: Chilwell pasuje do Chelsea

Joe Cole: Chilwell pasuje do Chelsea

Lewy obrońca Leicester jest łączony z przenosinami na Stamford Bridge. Były gracz The Blues wyjaśnił, dlaczego ten transfer byłby sukcesem dla Chelsea.

– Tak jak Werner, pasuje do etosu Chelsea- jest młody, głodny zwycięstw, wybuchowy i atletycznie zbudowany. Myślę, że posiada ogromny talent. Jeśli przyjdzie do Chelsea rozwinie się jeszcze bardziej. W Leicester ma świetną drużynę i menedżera, ale Chelsea jest o krok przed nimi. Wiem, że są teraz za Lisami w tabeli, ale możliwość pracy i rozwoju z Frankiem będzie dla niego kluczowa.

– W tym momencie jest najlepszym lewym obrońcą w reprezentacji Anglii. Życzę mu, aby cały czas utrzymywał wysoką formę i koncentrację. Jeśli to zrobi będzie podstawowym obrońcą Anglii na długie lata, jak również Chelsea jeśli tam przejdzie. Jest niesamowitym zawodnikiem, ogromny talent.

Źródło: BT Sport

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW