Joe Cole: Pewnego dnia wrócę do Chelsea - Chelsea24News
Joe Cole: Pewnego dnia wrócę do Chelsea
Joe Cole: Pewnego dnia wrócę do Chelsea

Joe Cole: Pewnego dnia wrócę do Chelsea

Były pomocnik The Blues zdradził plany dotyczące swojej przyszłości.

– Chwilę przed pandemią zrezygnowałem ze swojego stanowiska w Chelsea. Spędziłem tam wspaniały czas i wiele się nauczyłem. To było bardzo istotne dla mojego rozwoju, aczkolwiek miałem w planach uczęszczać na szkolenia organizowane na całym świecie przez różnych menedżerów i analizować je z FA. Wszystko to poszło w niepamięć przez koronawirusa ale teraz wraca do życia i normalności.

– Kocham to miejsce, jestem pewien, że pewnego dnia wrócę do Chelsea aby pełnić jakąś funkcję trenerską. Jednak teraz czuję, że uczenie się jak najwięcej od różnych ludzi w wszelakich środowiskach piłkarskich będzie najlepsze dla mojego rozwoju jako menedżera. Pracowałem z FA, być może za jakiś czas obejmę jakąś drużynę młodzieżową. To zawsze dobry początek i chce zobaczyć czy jestem gotowy, nie chcę jednak spekulować w jakim klubie mógłbym zacząć swoją przygodę.

Źródło: The Guardian

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW