Mason Mount kupił karnety służbie zdrowia na mecze Vitesse - Chelsea24News
Mason Mount kupił karnety służbie zdrowia na mecze Vitesse
Mason Mount kupił karnety służbie zdrowia na mecze Vitesse

Mason Mount kupił karnety służbie zdrowia na mecze Vitesse

Mason Mount 2 lata temu grał na wypożyczeniu w holenderskim klubie a dokładnie Vitesse. Zagrał wtedy 39 spotkań notując przy tym 13 bramek oraz 10 asyst. 

Jak informują media młody anglik postanowił zakupić karnety dla pracowników służby zdrowia, którzy nie mogą sobie na nie pozwolić. Jest to gest w którym chce się odwdzięczyć za to, że podczas wypożyczenia wspierali go oraz walczyli przeciwko Covid-19.

Stał się on czwartym byłym piłkarzem Vitesse który zrobił taki gest. Wcześniej byli to Vyacheslav Karavaev, Eduardo oraz Louis Laros. Klub oczywiście za to podziękował.

Źródło: DailyMail

O autorze

Jakub Cach

Witam! Mam na imię Jakub i pochodzę z Rzeszowa. Mam 18 lat i prawie 2 metry (198cm) od zawsze mam niedowagę ale się tym zupełnie nie przejmuję. Od zawsze uważam że życie jest tylko po to aby prędzej czy później umrzeć dlatego trzeba żyć szybko i spontanicznie. Jeśli jest jakaś fajna dziewczyna z okolic Rzeszowa to zapraszam na priv ;). Kibicuje Chelsea od wtedy co dostałem ich monopoly (znaczy wcześniej znałem Chelsea i lubiłem ale wtedy ulubionym klubem przed Chelsea było właśnie Porto. Moim ulubionym piłkarzem w Chelsea jest Masonik Mount a w młodzieżowych zespołach Lewis Bate. Co do mnie to jeszcze bardzo uwielbiam koszule hawajskie i spaghetti które jest moim ulubionym daniem (no chyba że lasagne lub frytki z posypką) Moje największe marzenie to zostać dobrze zapamiętany przez ludzi i znajomych oraz oczywiście mieć dzieci które będą w przyszłości dobrymi ludźmi. Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała więc już ją pisze: zawsze do życia jestem nastawiony pozytywnie i nigdy w sumie nie byłem pesymistą ani nie zamierzam być. Pozdrawiam serdecznie Wasz Czacha.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW