Poyet: Gimour posiada ogromny potencjał - Chelsea24News
Poyet: Gimour posiada ogromny potencjał
Poyet: Gimour posiada ogromny potencjał

Poyet: Gimour posiada ogromny potencjał

Były zawodnik Chelsea wypowiedział się na temat przyszłości wychowanka The Blues.

– Miałem okazję go poznać na jednej z akcji sponsorowanej przez Chelsea, kocha grać w piłkę nożną. Ma w klubie ludzi, od których może się wiele nauczyć, ludzi którzy grają na najwyższym poziomie, ludzi którzy grali w Realu Madryt i zdobywali Mistrzostwo Świata. Najważniejsze jednak, że ma menedżera który był pomocnikiem klasy światowej, może grał nieco bardziej ofensywnie ale i tak zdobędzie od niego bezcenną wiedzę. Joddy Morris również może być dla niego wzorem, grał na tej samej pozycji.

– Chelsea jest dla niego aktualnie najlepszym możliwym klubem. Jeśli jest skupiony i obserwuje kolegów z drużyny, a wydaję mi się, że tak jest, może zajść naprawdę daleko. Uczy się bardzo szybko, w zależności od tego jak bardzo wprowadzi zdobytą wiedzę do swojej gry, może stać się ważną częścią zespołu. Nie mogę się doczekać, kiedy ponownie zobaczę go na boisku.

– Oczywiście walczy o miejsce w składzie ze świetnymi zawodnikami, to nie tak, że z góry na nie zasługuje. Inni gracze są już uznani, jednak czeka ich bardzo dużo spotkań i na pewno dostanie swoją szansę.

Źródło: talkSPORT

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW