Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Już jutro Chelsea zmierzy się z Manchesterem City – czas więc na przedmeczową konferencję prasową Franka Lamparda.

Pedro i Willian

– Cieszę się, że zostają z nami do końca sezonu. Negocjacje były bardzo łatwe, chcieli zostać z nami do końca rozgrywek. To niezwykle ważni piłkarze, więc jestem szczęśliwy. Nadal rozmawiamy z piłkarzami odnośnie przedłużenia kontraktów na dłużej, szczególnie z Willianem. Staramy się iść we wspólnym kierunku na murawie jak i poza nią, mamy dobre relacje z piłkarzami, więc rozmowy były łatwe.

Hudson-Odoi i Tomori

– Fikayo był tydzień poza treningiem. Hudson-Odoi trenuje i nie ma żadnych problemów, potrzebuje jednak trochę czasu, aby posiadać kondycję meczową.

Kai Havertz

– To piłkarz z topu. Nie zamierzam jednak komentować i oceniać zawodników spoza mojego zespołu. Nie było żadnych ofert.

Liverpool może zdobyć tytuł, jeżeli Chelsea wygra z Manchesterem City

– Nie zamierzam skupiać się na sytuacji Liverpoolu, szanuję to czego dokonali, jednak postaramy się wygrać tylko i wyłącznie dla siebie, a nie dla innych drużyn.

Banner podczas spotkania Burnley

– Bardzo rozczarował mnie napis na tym bannerze. To krok wstecz względem tego co wspólnie osiągnęliśmy, musimy cały czas iść do przodu i pracować nad świadomością ludzi. To co obecnie robimy na pewno pomoże w walce z rasizmem.

Rotacja

– Rotacja jest bardzo ważną sprawą. Manchester City przez ostatnie lata bardzo ciężko pracował nad tym, aby posiadać wyrównany i szeroki skład. Najważniejszy jest czas i ciężka praca.

Phil Foden

– Sytuacja każdego młodego gracza jest odmienna, istnieją takie zmienne jak on sam, sytuacja jego drużyny i nawet jego menedżer. Ważna jest także pozycja boiskowa danego gracza. Nie zamierzam dyskutować o tym, czy Pep dobrze wykonuje swoją pracę w kontekście wprowadzania Fodena.

Gonienie Leicester

– Musimy być realistami i szczerzy ze sobą, chcemy przede wszystkim zdobyć jak najwięcej punktów możliwych do zdobycia. Przed nami jeszcze trochę spotkań, musimy jednak skupiać się na sobie. Konkurencja jest ogromna, więc nie zamierzam skupiać się na sytuacji innych.

Mecz z Manchesterem City

– Każde spotkanie to szansa na to, aby drużyna się rozwinęła i urosła. Mecz z Aston Villą było testem naszego charakteru, jednak spotkanie z Manchesterem City będzie wymagało od nas wyższego poziomu. Chcemy zmniejszać różnicę między naszą drużyną i naszymi najbliższymi rywalami, więc będzie to doskonała okazja do tego, aby udowodnić samym sobie, że jest to możliwe.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW