Loftus-Cheek: Chcę zdobywać gole - Chelsea24News
Loftus-Cheek: Chcę zdobywać gole
Loftus-Cheek: Chcę zdobywać gole

Loftus-Cheek: Chcę zdobywać gole

Spotkanie z Aston Villą było dla Rubena Loftusa-Cheeka pierwszym oficjalnym meczem Chelsea od roku. Teraz czekają na niego kolejne wyzwania.

– Czułem się niesamowicie na murawie, czekałem aż 13 miesięcy na rozegranie meczu o stawkę. Mogłem wyjść na boisku i nawet mimo braku fanów, było to dla mnie niesamowite uczucie, poczuć ducha rywalizacji.

– Jestem wdzięczny za to, że otrzymałem szansę. Zagrałem od pierwszych minut, jednak nie udało mi się zagrać tak dobrze jakbym tego chciał. Schodząc z murawy mówiłem sobie, że nie mogę być zły na siebie, ponieważ nie grałem przez ponad rok.

– Brakowało mi jeszcze czegoś, mentalnie oraz fizycznie, czucia gry. Nabywasz to grając regularnie, a ja nie mogę powiedzieć, że to czuję. Trudno to wyjaśnić.

– Fizycznie czuję się coraz lepiej, nie zamierzam być dla siebie zbyt ostry. Cieszę się, że wróciłem na murawę, powoli będę zyskiwał odpowiednią formę.

– Chcę dawać drużynie tak dużo jak to tylko możliwe. W ostatnim meczu grałem na skrzydle, jednak najczęściej w swojej karierze grałem na środku pola. Niezależnie od tego gdzie będę grał, chcę dawać drużynie siłę oraz moc. Zamierzam zdobywać bramki, tak jak w poprzednim sezonie, kiedy udało mi się zdobyć kilka goli, używając swojej siły fizycznej. Nie mogę doczekać się powrotu swoich największych atutów takich jak siła i przyspieszenie. W poprzednim sezonie to pokazywałem.

– Atmosfera w szatni jest naprawdę dobra, czekamy na ten mecz z ekscytacją. Wiemy co nas czeka, wiemy że zagramy z bardzo mocnym rywalem, ale my także jesteśmy mocną drużyną i stanowimy zagrożenie. Choć nie będzie z nami fanów na stadionie, to dobrze znamy Stamford Bridge i liczymy, że ten stadion nam pomoże. Chcemy wygrać ten mecz.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW