Rudiger: Jeśli Werner nie trafi odpowiedniej liczby bramek mogę mieć kłopoty - Chelsea24News
Rudiger: Jeśli Werner nie trafi odpowiedniej liczby bramek mogę mieć kłopoty
Rudiger: Jeśli Werner nie trafi odpowiedniej liczby bramek mogę mieć kłopoty

Rudiger: Jeśli Werner nie trafi odpowiedniej liczby bramek mogę mieć kłopoty

Antonio Rudiger w wywiadzie zażartował sobie, że jeśli Werner nie strzeli odpowiedniej ilości bramek to klub będzie na niego zły. 

– Ogólnie zarząd poprosił mnie o to aby dać ocenę na temat Timo Wernera. Ja oczywiście znałem go bardzo długo. Przekazałem klubowi żeby muszą zrobić wszystko aby go pozyskać.

– Od następnego sezonu będzie musiał strzelać dużo bramek ponieważ w przeciwnym razie mogę mieć przez niego kłopoty. Chociaż nie jest on klasycznym napastnikiem to i tak ma solidne warunki do angielskiej piłki nożnej.

– Kontratak może być tu dla niego trudniejszy niż w takim Bayernie lub w innej czołowej drużynie z Włoch ponieważ w Anglii obrońcy grają głęboko.

– Również dzięki temu będzie miał przestrzeń którą potrzebuje aby zdobywać bramki i mam nadzieję że będzie to robił tak samo jak w Lipsku.

Źródło: tribalfootball

O autorze

Avatar

Witam! Mam na imię Jakub i pochodzę z Rzeszowa. Mam 18 lat i prawie 2 metry (198cm) od zawsze mam niedowagę ale się tym zupełnie nie przejmuję. Od zawsze uważam że życie jest tylko po to aby prędzej czy później umrzeć dlatego trzeba żyć szybko i spontanicznie. Jeśli jest jakaś fajna dziewczyna z okolic Rzeszowa to zapraszam na priv ;). Kibicuje Chelsea od wtedy co dostałem ich monopoly (znaczy wcześniej znałem Chelsea i lubiłem ale wtedy ulubionym klubem przed Chelsea było właśnie Porto. Moim ulubionym piłkarzem w Chelsea jest Masonik Mount a w młodzieżowych zespołach Lewis Bate. Co do mnie to jeszcze bardzo uwielbiam koszule hawajskie i spaghetti które jest moim ulubionym daniem (no chyba że lasagne lub frytki z posypką) Moje największe marzenie to zostać dobrze zapamiętany przez ludzi i znajomych oraz oczywiście mieć dzieci które będą w przyszłości dobrymi ludźmi. Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała więc już ją pisze: zawsze do życia jestem nastawiony pozytywnie i nigdy w sumie nie byłem pesymistą ani nie zamierzam być. Pozdrawiam serdecznie Wasz Czacha.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW