Kovacic z kolejnym potomkiem - Chelsea24News
Kovacic z kolejnym potomkiem
Kovacic z kolejnym potomkiem

Kovacic z kolejnym potomkiem

Mateo Kovacic w tym sezonie rozegrał 39 spotkań w których strzelił 2 bramki i zaliczył 3 asysty. Może statystyki nie robią takiego wrażenia ale przez większość społeczności to właśnie Mateo jest najlepszym zawodnikiem Chelsea w tym sezonie.

Chorwat na swoim Instagramie pokazał zdjęcie rodziny w którym jego żona Izabela Kovačić trzyma się za brzuch czyli oznacza to że Mateo trafił bramkę również poza boiskiem i został drugi raz ojcem.

Kovacic również dodał takie emotki jak kobieta w ciąży, puszczenie oczka oraz zakochaną twarz co najpewniej oznacza to, że Kovacic chce nam pokazać swoje szczęście.

Źródło: Instagram @MateoKovacic8

 

O autorze

Jakub Cach

Witam! Mam na imię Jakub i pochodzę z Rzeszowa. Mam 18 lat i prawie 2 metry (198cm) od zawsze mam niedowagę ale się tym zupełnie nie przejmuję. Od zawsze uważam że życie jest tylko po to aby prędzej czy później umrzeć dlatego trzeba żyć szybko i spontanicznie. Jeśli jest jakaś fajna dziewczyna z okolic Rzeszowa to zapraszam na priv ;). Kibicuje Chelsea od wtedy co dostałem ich monopoly (znaczy wcześniej znałem Chelsea i lubiłem ale wtedy ulubionym klubem przed Chelsea było właśnie Porto. Moim ulubionym piłkarzem w Chelsea jest Masonik Mount a w młodzieżowych zespołach Lewis Bate. Co do mnie to jeszcze bardzo uwielbiam koszule hawajskie i spaghetti które jest moim ulubionym daniem (no chyba że lasagne lub frytki z posypką) Moje największe marzenie to zostać dobrze zapamiętany przez ludzi i znajomych oraz oczywiście mieć dzieci które będą w przyszłości dobrymi ludźmi. Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała więc już ją pisze: zawsze do życia jestem nastawiony pozytywnie i nigdy w sumie nie byłem pesymistą ani nie zamierzam być. Pozdrawiam serdecznie Wasz Czacha.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW