Pomeczowa konferencja prasowa Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Lamparda

Chelsea pokonała Manchester City, czas więc na pomeczowe wypowiedzi Franka Lamparda.

Wiadomość do Liverpoolu:

– W ostatnich sezonach Liverpool i Manchester City rywalizowały o mistrzostwo, chcemy dołączyć do tego grona. To dwie najlepsze drużyny na świecie, mam ogromny szacunek za to, co udało im się osiągnąć.

Czy takie mecze pokazują progres? 

– Tak jak powiedziałem poprzednio, to dwie najlepsze ekipy na świecie. To tylko jeden mecz, jednak gra bardzo nas cieszy. Nie możemy jednak myśleć, że nie ma już różnicy między naszymi drużynami, nie załatamy tej dziury jednym czy dwoma transferami. Musimy ciężko pracować, musimy być lepsi z piłką przy stopie, musimy być jednak szczęśliwi z rezultatu.

Odpowiedź Williana: 

– Willian ma wspaniały sezon, piłkarze na niego spoglądają i biorą przykład. On kontynuuje dobrą formę. Christian natomiast przybył do nas bez żadnej przerwy, doznał potem urazu, nie chciałem go przeforsować w spotkaniu z Aston Villą, wiedziałem że zagra jednak dzisiaj. Przed nim jeszcze wiele pracy.

Jak ważny to rezultat? 

– Dziękuję za pytanie. Musimy jeszcze mocno pracować nad wszystkimi aspektami. Musimy też poprawiać naszą etykę pracy i koncentrację, jednak to niezwykle ważne punkty dla nas. Ten wynik na pewno da nam pewność siebie.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW