Pulisic: Wyszliśmy na murawę ze zwycięskim nastawieniem - Chelsea24News
Pulisic: Wyszliśmy na murawę ze zwycięskim nastawieniem
Pulisic: Wyszliśmy na murawę ze zwycięskim nastawieniem

Pulisic: Wyszliśmy na murawę ze zwycięskim nastawieniem

Skrzydłowy The Blues skomentował swój występ z Manchesterem City, w którym zdobył gola dającego prowadzenie.

– Najważniejsze, że zdobyliśmy dzisiaj trzy punkty, których desperacko potrzebowaliśmy. Nie mogliśmy się doczekać spotkania z tak wielkim przeciwnikiem i chcieliśmy je wygrać. Graliśmy w swoim domu, oczywiście przy nieco innych okolicznościach, ale i tak jesteśmy szczęśliwi z pozytywnego wyniku i dobrej gry.

– Musimy wykorzystywać błędy przeciwników. W drugiej połowie mogłem zdobyć drugą bramkę po błędzie rywala jednak mi się nie udało, mimo tego i tak jestem szczęśliwy, że pomogłem drużynie odnieść zwycięstwo. Wyszliśmy na murawę z bojowym nastawieniem, chcieliśmy wygrać. Oczywiście chcemy skończyć sezon na jak najwyższej pozycji, ale i tak czuję, że stać nas na jeszcze więcej.

– Liverpool miał wspaniały sezon, pomyślałem o nich po zdobyciu bramki. To niesamowite, że utrzymywali tak wysoki poziom przez cały sezon. Piłkarze i menedżer zdobyli zaufanie kibiców, wykonali świetną robotę.

– Przerwa od piłki była ciężka dla wszystkich, ale teraz jestem po prostu szczęśliwy, że znowu możemy grać. Bez publiczności jest nieco inaczej, ale i tak jesteśmy podekscytowani.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW