Di Matteo: Starałem się dwukrotnie sprowadzić Wernera - Chelsea24News
Di Matteo: Starałem się dwukrotnie sprowadzić Wernera
Di Matteo: Starałem się dwukrotnie sprowadzić Wernera

Di Matteo: Starałem się dwukrotnie sprowadzić Wernera

Były zawodnik i menedżer Chelsea wyznał, że jest długoletnim fanem talentu Timo Wernera i próbował dwukrotnie sprowadzić go do drużyn, które prowadził w swojej trenerskiej karierze.

– Kiedy byłem w Schalke, wchodził na piłkarską scenę  grając w Stuttgarcie. W drugiej części sezonu zanim odszedłem, razem z dyrektorem sportowym planowaliśmy go sprowadzić. Mówiłem, że chce go zakontraktować i widziałem w nim ogromny potencjał. Był młody, szybki i dobrze wyszkolony technicznie. Nie udało nam się a później zrezygnowałem ze swojej posady. Następnie poszedłem do Aston Villi, sezon później Stuttart spadł do drugiej ligi i ponownie byłem chętny aby go sprowadzić, jednak wybrał Lipsk.

– Jestem fanem jego talentu, jest gwarancją wielu bramek w sezonie i posiada niesamowitą szybkość.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW