Willian: Zrobię wszystko aby Chelsea wywalczyła Ligę Mistrzów - Chelsea24News
Willian: Zrobię wszystko aby Chelsea wywalczyła Ligę Mistrzów
Willian: Zrobię wszystko aby Chelsea wywalczyła Ligę Mistrzów

Willian: Zrobię wszystko aby Chelsea wywalczyła Ligę Mistrzów

Skrzydłowy The Blues skomentował swój występ z Manchesterem City, w którym zdobył zwycięską bramkę z rzutu karnego oraz wypowiedział się na temat swojej przyszłości na Stamford Bridge.

– Zagraliśmy dobre spotkanie, te trzy punkty były bardzo cenne. Wiemy, że granie przeciwko im nie należy do najłatwiejszych. Mają świetny zespół, cały czas posiadają piłkę, jednak dobrze wykorzystaliśmy momenty gdzie się przy niej utrzymywaliśmy. W pierwszej połowie mieliśmy kilka dogodnych sytuacji, w drugiej nastawiliśmy się na kontratak i też je stwarzaliśmy. Kiedy broniliśmy świetnie współpracowaliśmy powstrzymując ataki rywali, to był dla nas bardzo dobry mecz.

– Czuję się bardzo dobrze, mieliśmy miesiąc aby przygotować się do rozgrywek. Wszyscy zawodnicy są odpowiednio przygotowani i pokazaliśmy to na boisku. Musimy pozostać skupieni, mamy świadomość, że zespoły znajdujące się bezpośrednio za nami zrobią wszystko aby wywalczyć miejsce w top4, musimy robić swoje.

– Chce zakończyć sezon grając jak najlepiej, niezależnie od tego czy po sezonie zostanę czy odejdę. Aktualnie tego nie wiem, ale zrobię wszystko, aby Chelsea zdobyła Ligę Mistrzów.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW