Ziyech odbył dzisiaj swój ostatni trening z Ajaxem - Chelsea24News
Ziyech odbył dzisiaj swój ostatni trening z Ajaxem
Ziyech odbył dzisiaj swój ostatni trening z Ajaxem

Ziyech odbył dzisiaj swój ostatni trening z Ajaxem

Dokładnie 13 lutego Hakim Ziyech został oficjalnie piłkarzem Chelsea. Kwota tego transferu wyniosła The Blues około 40mln funtów. Hakim w tym sezonie rozegrał łącznie 35 spotkań notując przy tym 8 bramek oraz 21 asyst.

Oficjalny instagram Ajaxu Amsterdam poinformował o tym, że Hakim odbywa dzisiaj swój ostatni trening. Najprawdopodobniej dzieje się tak ponieważ Marokańczyk w ciągu najbliższych kliku godzin poleci do Londynu.

Od 1 lipca Ziyech może oficjalnie trenować już z zespołem z Chelsea ale zagrać będzie mógł dopiero w nowym sezonie. Więc jeśli Chelsea nie wyśle go na jakiś urlop to zobaczymy Hakima w koszulce Chelsea już nawet 1 lipca.

O autorze

Avatar

Witam! Mam na imię Jakub i pochodzę z Rzeszowa. Mam 18 lat i prawie 2 metry (198cm) od zawsze mam niedowagę ale się tym zupełnie nie przejmuję. Od zawsze uważam że życie jest tylko po to aby prędzej czy później umrzeć dlatego trzeba żyć szybko i spontanicznie. Jeśli jest jakaś fajna dziewczyna z okolic Rzeszowa to zapraszam na priv ;). Kibicuje Chelsea od wtedy co dostałem ich monopoly (znaczy wcześniej znałem Chelsea i lubiłem ale wtedy ulubionym klubem przed Chelsea było właśnie Porto. Moim ulubionym piłkarzem w Chelsea jest Masonik Mount a w młodzieżowych zespołach Lewis Bate. Co do mnie to jeszcze bardzo uwielbiam koszule hawajskie i spaghetti które jest moim ulubionym daniem (no chyba że lasagne lub frytki z posypką) Moje największe marzenie to zostać dobrze zapamiętany przez ludzi i znajomych oraz oczywiście mieć dzieci które będą w przyszłości dobrymi ludźmi. Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała więc już ją pisze: zawsze do życia jestem nastawiony pozytywnie i nigdy w sumie nie byłem pesymistą ani nie zamierzam być. Pozdrawiam serdecznie Wasz Czacha.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW