Chelsea pokonuje Leicester - The Blues w półfinale FA Cup! - Chelsea24News
Chelsea pokonuje Leicester – The Blues w półfinale FA Cup!
Chelsea pokonuje Leicester – The Blues w półfinale FA Cup!

Chelsea pokonuje Leicester – The Blues w półfinale FA Cup!

The Blues rozgrywali dzisiaj trzecie spotkanie po wznowieniu rozgrywek – tym The Blues mierzyli się z Leicester w ramach ćwierćfinału Pucharu Anglii.

Pierwsze minuty spotkania były dość nieoczekiwanie słabe w wykonaniu piłkarzy Chelsea, brakowało koncentracji, brakowało dokładności i pomysłu. Leicester wydawał się lepszą ekipą, jednak też niewiele wynikało z ich gry.

Pierwsza połowa nie przyniosła nam żadnych ciekawych sytuacji i była to jedna z gorszych odsłon w wykonaniu drużyny Franka Lamparda.

Już w przerwie menedżer dokonał trzech zmian – na murawie pojawili się Barkley, Azpilicueta oraz Kovacic. Trzeba przyznać, że te zmiany znacznie rozruszały grę The Blues, widać było większą kreatywność w grze i pewność siebie.

Dopiero w drugiej połowie widzieliśmy pierwszego i jedynego gola w tym spotkaniu – Willian znakomicie dośrodkował w pole karne, gdzie świetnie odnalazł się Ross Barkley, posyłając piłkę obok bezradnego bramkarza gospodarzy.

W następnych minutach The Blues mieli swoje szanse, jednak bardzo często marnowali je nawet przed oddaniem strzału – brakowało zazwyczaj ostatniego zagrania.

Ostatecznie The Blues meldują się w półfinale Pucharu Anglii i losowanie zadecyduje z kim zagrają podopieczni Franka Lamparda. Niezależnie od stylu gry w dzisiejszym meczu gracze Chelsea mogą świętować, zagrają bowiem na Wembley.

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW