Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Czas na pomeczowe wypowiedzi Franka Lamparda.

Co zmieniło się w drugiej połowie?

– W drugiej połowie pojawiły się przebłyski dobrej gry z naszej strony, jestem zachwycony tym, że potrafiliśmy wrócić do swojego grania. Dzisiaj jednak mieliśmy szczęście, ponieważ tak grając mogliśmy przegrać. Piłkarze którzy opuścili murawę w przerwie to młodzi gracze i będą topowymi piłkarzami.

Przyczyny trzech zmian w przerwie

– W przerwie mogłem zmienić jeszcze więcej graczy, brakowało nam intensywności. To był bardzo senny występ, trzeba jednak pochwalić nas za to, co pokazaliśmy w drugiej połowie.

– Piłkarze którzy pojawili się na murawie w przerwie mieli spory wpływ na naszą grę. Gdyby nie możliwość dokonania większej liczby zmian, to nie odważyłbym się na trzy zmiany w przerwie. Trzeba pamiętać o tym, że graliśmy dwa trudne mecze ligowe.

Pierwsza połowa

– Nie zagraliśmy jeszcze tak słabej połowy jak dzisiaj, w tym sezonie graliśmy sporo lepsze mecze i je ostatecznie przegrywaliśmy. Jestem jednak pozytywnie nastawiony, to nie jest norma. Nie byłem zadowolony z tej połowy, mieliśmy szczeście że nie przegrywaliśmy.

Zmiana trzech młodych graczy

– Mason grał bardzo dużo w ostatnich meczach, Reece nie grał natomiast od dłuższego czasu, tak samo jak Billy. To będą ważni zawodnicy tego klubu, jednak widziałem jak dziś zagrali. Trenowali bardzo ciężko w tygodniu, mieli jednak swoje problemy w tym meczu.

– Być może z nimi porozmawiam indywidualnie, ponieważ w przerwie nie było na to czasu. Tak zdarza się w futbolu, mamy wiele ważnych spotkań, a ja nie mam żadnych problemów z nimi. Gra całej drużyny była senna, nie winię nikogo indywidualnie. To coś z czego można wyciągnąć wnioski, mogą na tym zyskać. Powtórzę jeszcze raz – będą wielkimi piłkarzami dla tego klubu.

Ross Barkley

– On zawsze chce być najlepszą wersją samego siebie. Przed przerwą w grach był naprawdę w dobrej formie, a jego zaangażowanie było widoczne odkąd pojawił się na murawie. Miał wpływ na każdy z naszych trzech spotkań, jest dobrym przykładem dla innych. Potrafi strzelać gole, umie uderzać obiema stopami. To dla nas ważny piłkarz.

Christian Pulisic

– Poczuł drobny ból w łydce podczas drugiej przerwy na nawadnianie, dlatego zdjąłem go z boiska. Zobaczymy jutro.

Andreas Christensen

– Andreas miał problemy z biodrem, nie czuł się komfortowo podczas wczorajszych treningów, więc uznałem, że dam mu odpocząć.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW