Werner: Od lipca będę graczem Chelsea - Chelsea24News
Werner: Od lipca będę graczem Chelsea
Werner: Od lipca będę graczem Chelsea

Werner: Od lipca będę graczem Chelsea

Timo Werner po raz pierwszy zabrał głos w sprawie tego, że nie dokończy sezonu w barwach Lipska.

Piłkarz trafi do Chelsea już w lipcu, co oznacza że nie zagra w barwach niemieckiej ekipy w spotkaniach Ligi Mistrzów, które zostaną rozegrane w sierpniu.

– To oczywiście bolesne, że nie będę w stanie pomóc Lipskowi w Lidze Mistrzów, jednak od początku lipca będę już piłkarzem Chelsea, to oni będą wypłacać mi pensję.

– To było oczywiste dla wszystkich trzech stron, starałem się unikać tej kwestii tak jak tylko mogłem, ponieważ pewnym było to, że ostatecznie będę musiał podjąć decyzję niekorzystną dla jednej ze stron. Mój agent ustalił to z klubami.

– Zawsze będę wspierał Lipsk, podczas ćwierćfinałów Ligi Mistrzów będę trzymał za nich kciuki oglądając mecz w telewizji, a może nawet będąc w Lizbonie.

– Frank Lampard bardzo chciał abym dołączył do jednego drużyny, miałem świadomość jak bardzo chce mnie w Chelsea. Dzięki czemu czułem się bardzo komfortowo. Rozmowa z zarządem Chelsea była także bardzo udana i wybrałem ich nie mając żadnych wątpliwości.

Źródło: SportBuzzer

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW