Lampard chciałby wymienić bramkarza - Chelsea24News
Lampard chciałby wymienić bramkarza
Lampard chciałby wymienić bramkarza

Lampard chciałby wymienić bramkarza

Frank Lampard chce aby Chelsea wróciła do walki o najwyższe trofea i wie doskonale jak ważny jest bramkarz w takiej układance. 

Także Petr Cech jako były bramkarz światowej klasy zdaje sobie sprawę z tego, że bramkarz z samego topu jest niezbędny, aby walczyć o mistrzostwo Premier League.

Kepa jest rekordowym transferem Chelsea i na pewno posiada talent, jednak istnieje przekonanie, że nie jest bramkarzem z topu, a Petr Cech wie lepiej niż ktokolwiek jak trudno wygrywać trofea bez takiego zawodnika.

Na Stamford Bridge nadal istnieje smutek z powodu pozyskania Kepy zamiast Alissona, który był pierwszym celem The Blues, jednak wybrał on pracę dla Kloppa.

Bez dwóch zdań Chelsea może poradzić sobie z Kepą na bramce, jednak Lampard miał być otwarty w tym, że to może nie wystarczyć do zdobywania trofeów i być może klub poszuka nowego bramkarza grającego na najwyższym poziomie. Znalezienie kogoś takiego może być ogromnym wyzwaniem, jednak Cech z pewnością będzie potrafił to zrobić.

Źródło: Telegraph

 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW