Przedmeczowa konferencja prasowa - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa
Przedmeczowa konferencja prasowa

Przedmeczowa konferencja prasowa

Już jutro Chelsea zmierzy się z West Hamem, czas więc na przedmeczowe wypowiedzi Franka Lamparda.

Kontuzja Pulisica

– Nie wiemy jeszcze, czy będzie w stanie zagrać w jutrzejszym meczu. Ostateczną decyzję podejmiemy przed meczem.

Kontuzja Christensena 

– Jest w składzie, jednak podobnie jak w przypadku Pulisica – będziemy musieli podjąć decyzję tuż przed spotkaniem.

Angel Gomes 

– Nigdy o nim nie rozmawiałem. To wszystko.

Jutrzejszy mecz

– To specjalny mecz, ale cel się nie zmienia. Chcemy zdobyć trzy punkty. Declan Rice to dobry piłkarz, jednak nie zamierzam o nim rozmawiać. Dopóki nie zakończymy sezonu, to nie będę mówił o zawodnikach innych drużyn.

Mecz bez fanów

– Spotkania bez fanów znacznie różnicą się od meczów gdzie wspierają nas fani. Taka sytuacja sprawia, że spotkanie jest jedynie pojedynkiem dwóch jedenastek. Derby Londynu to spotkania, które muszą odbywać się ze wsparciem fanów, jednak graliśmy już kilka gier bez kibiców i znamy to uczucie.

Seria zwycięstw

– Cieszy mnie wygrywanie spotkań, jednak stale musimy się poprawiać i być coraz lepszymi. Musimy ciężko pracować i skupiać się na poprawie kolejnych aspektów gry. Byłem zadowolony z dwóch pierwszych meczów, nasza gra z Leicester była rozczarowująca, jednak sam wynik pozytywny.

Granie spotkań w krótkich odstępach

– To naprawdę przyjemne, jednak to także wyzwanie. To dla nas test, zwłaszcza że posiadamy dość mały sztab szkoleniowy, jednak to sprawia, że nasze treningi są praktyczniejsze. Podczas krótkiego okresu przygotowawczego musieliśmy wyważyć pracę fizyczną i pracę nad aspektami taktycznymi. Piłkarze chcieli ciężko pracować i spisali się bardzo dobrze. Lockdown dał mi czas na przemyślenie pewnych spraw i rzeczy, które chcemy poprawić.

Wykorzystywanie szans bramkowych

– Rozmawiałem o tym z drużyną, sprawdzamy takie statystyki. Mieliśmy wiele spotkań w tym sezonie, gdzie stwarzaliśmy sobie szanse, ale ich ostatecznie nie wykorzystywaliśmy. Tworzymy sobie mnóstwo okazji, jednak zaczęliśmy strzelać gole bardziej regularnie, więc czekamy na więcej.

Kante 

– On nie gra tak samo jak Makelele podczas swojego pobytu w Chelsea. Od N’Golo oczekuję płynności w grze, on posiada umiejętność bardzo intensywnego biegania przez całe spotkanie, więc oferuje wiele więcej niż bycie pomocnikiem operującym przed obrońcami. Dobrze wykonuje swoje obowiązki. Taka pozycja jest dla niego niewątpliwie czymś nowym, jednak jest niesamowitym piłkarzem. Był niezwykle ważny dla klubu przez ostatnie lata, a teraz wykonuje dobrą robotę.

Ziyech i Werner

– Staram się stworzyć proces wdrażania ich do treningów. Hakim nie grał przez długi czas, musimy więc stworzyć odpowiedni plan treningowy. Nie wiemy jeszcze, czy będą trenować indywidualnie czy razem z drużyną. Chcemy się jednak skupić na dokończeniu sezonu, kiedy uznamy że to odpowiedni moment, aby wdrożyć ich do treningów drużynowych to właśnie to uczynimy.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW