Christensen: Kocham bycie piłkarzem Chelsea - Chelsea24News
Christensen: Kocham bycie piłkarzem Chelsea
Christensen: Kocham bycie piłkarzem Chelsea

Christensen: Kocham bycie piłkarzem Chelsea

Andreas Christensen udzielił wywiadu, gdzie opowiedział o swojej karierze oraz sytuacji w klubie.

– Takich spotkań jak z Manchesterem City ludzie od nas oczekują, a ja sam oczekuje tego od siebie.

– W drużynie panuje ogromna rywalizacja, każdy z nas chce grać ile tylko może, jednak głównym celem pozostaje wygrywanie trofeów, chcielibyśmy wygrać coś w tym sezonie i skończyć ligę na miejscu w TOP4. W tym sezonie każdy ze stoperów rozegrał podobną liczbę spotkań, to sprawia, że niezależnie od tego z kim gram, czuję się dobrze.

– To zdrowa rywalizacja. Mamy dobrych graczy w zespole i nie mówię tylko o obrońcach, mówię o całej drużynie. Od momentu powrotu do gry mamy dobrą formę, pokazaliśmy mentalność, cieszymy się tym momentem jako drużyna. Wiemy jednak, że należy ciężko pracować nad tym, aby utrzymać taki stan rzeczy.

– Podczas lockdownu wrócił do Danii, mogłem to zrobić po raz pierwszy od dawna. To było dla mnie bardzo przyjemne, mogłem spędzić czas z rodziną.

– Odejście z klubu? Nigdy o tym nie myślałem, nigdy nie wątpiłem w siebie i swoje szanse gry dla Chelsea, od zawsze miałem jeden cel – regularnie grać dla The Blues. Mam tutaj ważny kontrakt i od zawsze oczekiwałem, że zostanę tutaj do jego końca, marzę jednak żeby być tu jeszcze dłużej. Nic się nie zmieniało. W poprzednim sezonie moja sytuacja była trudna, jednak kocham być piłkarzem Chelsea.

– Nasza drużyna przechodzi proces przebudowy, wiemy jednak na co nas stać. Jesteśmy pewni siebie, dobrze czujemy się jako drużyna, jesteśmy głodni zwycięstw. Nasza ekipa to odpowiedni balans między młodością i doświadczeniem, uważam że to dobra mieszanka.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW