Nic nie może wiecznie trwać - Chelsea w końcu przegrywa - Chelsea24News
Nic nie może wiecznie trwać – Chelsea w końcu przegrywa
Nic nie może wiecznie trwać – Chelsea w końcu przegrywa

Nic nie może wiecznie trwać – Chelsea w końcu przegrywa

Passa zwycięstw Chelsea wreszcie musiała się zakończyć i tak właśnie stało się dzisiaj. Podopieczni Franka Lamparda ulegli West Hamowi prowadzonemu przez Davida Moyesa.

Pierwsza połowa przebiegała po myśli Chelsea – The Blues dominowali w tym meczu, brakowało jedynie klarownych sytuacji. Pojedynczy zawodnicy próbowali szarpać, jednak to było zbyt mało na dobrze zorganizowaną obronę gospodarzy. Dopiero zryw Pulisica dał nam rzut karny, który pewnie wykorzystał Willian.

Gdy wydawało się, że Chelsea będzie prowadziła do przerwy, to West Ham wykorzystał błędy zawodników The Blues przy rzucie rożnym. Piłkarze schodzili więc na przerwę remisując.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowie to West Ham wyszedł na prowadzenie – bramkę zdobył Michael Antonio.

Nadzieję Chelsea przywrócił Willian, który tym razem uderzył z rzutu wolnego – Brazylijczyk nie dał szans Fabiańskiemu, który mógł jedynie przyglądać się piłce wpadającej do siatki.

Gdy wydawało się, że to Chelsea jest bliżej objęcia prowadzenia, to znakomitą kontrą popisali się gracze Młotów, co zakończyło się bramką Yarmolenki.

The Blues nie wykorzystują szansy na wskoczenie na trzecią lokatę, mimo porażki Leicester, nie zbliżają się do graczy prowadzonych przez Rodgersa. Co więcej – to drużyny goniące The Blues zmniejszają przewagę. Koszmarny występ Chelsea, koszmarny wynik.

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW