Phil Neville: Chelsea potrzebuje więcej kreatywności w środku pola - Chelsea24News
Phil Neville: Chelsea potrzebuje więcej kreatywności w środku pola
Phil Neville: Chelsea potrzebuje więcej kreatywności w środku pola

Phil Neville: Chelsea potrzebuje więcej kreatywności w środku pola

Był zawodnik Manchesteru United wskazał, czego będzie potrzebować Chelsea, aby zawalczyć o tytuł w następnym sezonie.

– Jeśli chcą powalczyć o mistrzostwo w następnym sezonie, potrzebują zawodnika, który potrafi zrobić różnicę- kimś takim był dla nich Eden Hazard. Mason Mount jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale nie jest chyba na tyle kreatywny, aby być w stanie posłać ostatnie podanie. Mateo Kovacic jest dla mnie czasami rozczarowujący- owszem, jest dobry z piłką przy nodze, ale czy umie zagrać decydującą piłkę?

– Christian Pulisic mógłby zostać przesunięty bardziej do środka, żeby zmaksymalizować szanse stworzone przez linie pomocy. Nie zmienia to faktu, że The Blues powinni sprowadzić naturalnego ofensywnego pomocnika.

– Cesc Fabregas też był dla nich wyjątkowy i sądzę, że nie udało im się go godnie zastąpić od kiedy odszedł z klubu. Uważam, że pozycja numer 10 jest miejscem na boisku, gdzie musisz kupować najlepszych. Manchester United sprowadził tam Bruno Fernandesa, który narazie spisuje się rewelacyjnie.

Źródło: Metro

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW