Wnioski po meczu z West Hamem United - Chelsea24News
Wnioski po meczu z West Hamem United
Wnioski po meczu z West Hamem United

Wnioski po meczu z West Hamem United

Przegrana w meczu wyjazdowym z West Hamem United 3:2 zabija nasze nadzieje na wtargnięcie na 3 miejsce po tej kolejce.

  1. Nasza obrona to jakiś kabaret, a dokładniej dwóch środkowych obrońców. Michail Antonio zrobił sobie z nich plac zabaw i miał uciechę cały mecz. Wystarczył duży biceps i wygrał sobie mecz. Śmiech.
  2. Znowu Pulisic najlepszy w ofensywie. Smutne jest to, że przed 60 minut nie miał napastnika obok siebie. Po wejściu Giroud wiele się nie zmieniło, ale Olivier na pewno wniósł trochę ożywienia do przodu.
  3. Abraham był żenujący dzisiaj. Nie mam wątpliwości, że będzie nam dawał dużo radości, ale dzisiaj to można go było zobaczyć jak schodził z boiska. Tragiczny występ, powinno być mu wstyd jeżeli tak zamierza rywalizować o podstawowy skład w Chelsea.
  4. Gole Williana przykrywają jego żenujący występ. Spowolnienia akcji, podania do tyłu, niecelne dośrodkowania. Piękny gol z wolnego i to by było na tyle.
  5. Barkley dzisiaj był dobry tylko czasami. Jednak na taki mecz to za mało, tu potrzeba większych umiejętności rozgrywania na małej przestrzeni.
  6. Kante dzisiaj łatał prawie wszystkie dziury jakie miał zespół Franka dzisiaj. Niestety jeden człowiek nie może opanować kabaretu, który odwalił środek obrony.
  7. Kepa potwierdza, że jego cojones zostały usunięte. Bramkarz w takiej sytuacji jak przy bramce pierwszej dla West Hamu wyskakuje z takim impetem, że niszczy wszystko co spotka przed sobą. Niestety my nie mamy bramkarza, przykro mi.
  8. Porażki Frankowi się będą zdarzały i takie mecze to świetna lekcja dla młodego menedżera. Jestem pewny, że Lampard wyciągnie wnioski po tym spotkaniu, ale niestety skutki tego możemy zobaczyć dopiero w przyszłym sezonie.
  9. Szkoda zmarnowanej szansy na TOP3. Miejmy nadzieje, że Chelsea szybko poprawi grę na końcówkę tego sezonu, bo szykuje się niesamowita walka o miejsca: 3 i 4.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW