Kluby z Hiszpanii zainteresowane Kepą - Chelsea24News
Kluby z Hiszpanii zainteresowane Kepą
Kluby z Hiszpanii zainteresowane Kepą

Kluby z Hiszpanii zainteresowane Kepą

Chelsea może latem pozyskać nowego bramkarza, ponieważ Kepa nie przekonuje menedżera klubu, Franka Lamparda.

Wszystko zależało będzie jednak od tego, czy Chelsea będzie gotowa na to, aby wypożyczyć Hiszpana, opłacając przy tym pewien procent jego pensji, ponieważ zainteresowane nim kluby nie są w stanie zapłacić mu całej tygodniówki.

Hiszpan znowu był zamieszany w utratę gola i Lampard zamierza rozważyć opcje na wzmocnienie bramki na kolejny sezon.

Chelsea nie otrzyma za Kepę choćby zbliżonej kwoty do tej, którą zapłacili dwa lata temu, co sprawia że najbardziej realistyczną opcją jest wypożyczenie go do nowego zespołu. To jednak mało prawdopodobne, aby kluby zainteresowane Hiszpanem stać było na wypłacanie jego pensji (150 tysięcy funtów tygodniowo). Zainteresowanie wykazuje kilka klubów z La Liga.

To oznacza, że Chelsea będzie msuiała zgodzić się na wypłacanie części jego pensji podczas trwania wypożyczenia, jednak zwolni to miejsce dla nowego bramkarza, którego mógłby pozyskać wówczas Lampard.

The Blues nie mają obecnie zdecydowanego kandydata do roli nowego bramkarza, jednak Lampard będzie miał idealnego kandydata do pomocy przy poszukiwaniach w osobie Petra Cecha. Obaj panowie uważają, że drużyna walcząca o trofea potrzebuje bramkarza z samego topu, a Kepa nie potrafi takowego osiągnąć, pomimo talentu.

Źródło: The Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW