Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Czas na pomeczowe wypowiedzi Franka Lamparda.

Spotkanie: 

– To może nie historia naszego sezonu, jednak mieliśmy wiele takich momentów. Mieliśmy szansę na trzeciego gola, jednak zawsze czegoś brakowało. Gracze w takich momentach muszą pokazać odpowiednią mentalność, aby wygrywać takie spotkania.

– Kiedy pojawia się szansa na przeskoczenie rywali lub zbliżenie się to tego nie wykorzystujemy. Potrzebujemy jeszcze wiele pracy. Myślę jednak, że byliśmy ekipą, która powinna wygrać. Powinniśmy też zagrać lepiej, ale zasługiwaliśmy na wygraną.

Defensywa

– Nie, nie jestem zawiedziony. Popełniliśmy jednak błędy, które kosztowały nas ten mecz. Takie rzeczy się zdarzają, to coś co znamy, musimy iść dalej.

Mentalność

– Myślę że to coś, co wydarzyło się już w tym sezonie, musimy nad tym ciężko pracować. Musimy wypracować konsekwencję, za chwilę mamy spotkanie z Watfordem, więc musimy się spieszyć.

Bramki ze stałych fragmentów

– Graliśmy z drużyną posiadającą wyższych zawodników niż my, wówczas musisz się liczyć z tym, że są w stanie cię zaskoczyć. Piłkarze muszą radzić sobie z takimi sytuacjami.

Pulisic

– Jego występ był bardzo pozytywnym aspektem tego meczu, grał dobrze, tak samo jako Willian. Pulisic pokazywał to już przed kontuzją, a teraz będzie tylko lepszy.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW