Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Już jutro Chelsea zmierzy się z Watford w kolejnym spotkaniu ligowym – The Blues muszą zwyciężyć, aby odeprzeć atak drużyn z niższych lokat. Czas więc na przedmeczową konferencję prasową. 

Nominacja do nagrody dla menedżera miesiąca

– Nadal mam w głowie naszą porażkę z West Hamem, dlatego jestem zaskoczony tym wyróżnieniem. Jestem jednak dumny, ale to nie są najważniejsze kwestie na ten moment. To nagroda dla wszystkich – sztabu szkoleniowego oraz piłkarzy.

Rok na stanowisku

– To coś co przynosi mi dumę, jestem wdzięczny za szansę którą otrzymałem rok temu. Dużo się przez ten czas wydarzyło, mieliśmy wzloty i upadki, jednak to wspaniałe doświadczenie. Wydaje się, że to było bardzo dawno temu, jednak czas szybko płynie.

– Mamy przed sobą mnóstwo pracy do wykonania, skupiam się na kolejnych latach. Wyniki nie zawsze odzwierciedlają to jak chcesz grać, musimy więc ciężko pracować. Wolę patrzeć przed siebie, niż wspominać to co było.

– Dużo się przez ten czas nauczyłem, jednak przede mną kolejne wyzwania.

Emerson odchodzi? 

– Nie mam informacji o żadnych rozmowach. Skupiam się na pracy z drużyną, na rozwijaniu naszego składu z dnia na dzień. Nie miałem prawdziwej rozmowy na temat tego, kto powinien dołączyć do drużyny lub ją opuścić. Nie chcę się dekoncentrować przez plotki, wolę pracować.

VAR (nieuznany gol Tottenhamu)

– Sądzę, że ten gol nie powinien zostać anulowany. Myślę jednak, że system VAR w tym sezonie każdemu już trochę pomógł, ale także coś zabrał. Staram się także stawiać w roli arbitrów, mają przecież ustalone zasady i przepisy. Po zakończeniu sezonu należy porozmawiać o przepisach, aby zbliżać się cały czas do coraz wyższych standardów.

Watford

– To niebezpieczna drużyna, widać że są bardzo zżyci. Powrót do gry po takiej przerwie dla wielu ekip jest trudny, mają jednak świetnych piłkarzy i na pewno będą walczyć o punkty.

Mecz z West Hamem

– To drużyna która walczyła o życie, a kiedy my mieliśmy piłkę nie kreowaliśmy wystarczająco dużo okazji. Popełnialiśmy również indywidualne błędy, które dały rywalom bramki. Nie możemy popełniać takich błędów.

Marcos Alonso

– To nie fair obwiniać jednego zawodnika. Boczni obrońcy muszą pracować ciężko zarówno w obronie jak i ataku, jednak to oczywiste, że zawodnicy muszą tak samo szybko wracać jak biegną do kontry.

Defensywa

– To frustrujące, ponieważ dużo nad tym pracowaliśmy. To jednak rzecz, którą musimy poprawić, jeżeli chcemy wspinać się w tabeli.

Kontuzje

– Fikayo nadal nie jest gotów, Kovacic wypada przez drobne problemy ze ścięgnem. Być może nie zagra także w kolejnym meczu, jednak mamy nadzieję, że uda się mu wrócić.

Końcówka sezonu

– Każdy mecz będzie dla nas bardzo trudny, jednak musimy utrzymać odpowiednią mentalność. Chcemy zagrać w Lidze Mistrzów w kolejnym sezonie, więc nie możemy obniżyć poziomu naszej gry w żadnym spotkaniu.

Ziyech i Werner

– Nadal nie przybyli do Anglii, czekamy na informacje dotyczące zasad kwarantanny, dopiero wówczas będziemy wiedzieć, kiedy najlepiej sprowadzić ich do kraju. Werner ma także urlop, dopiero co skończył sezon. Ziyech czeka na informacje dotyczące podróżowania i kwarantanny.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW