Kepa: Chcę pomóc Chelsea w osiąganiu celów - Chelsea24News
Kepa: Chcę pomóc Chelsea w osiąganiu celów
Kepa: Chcę pomóc Chelsea w osiąganiu celów

Kepa: Chcę pomóc Chelsea w osiąganiu celów

Kepa Arrizabalaga przeżywa prawdopodobnie najgorszy okres w całej swojej karierze, jednak nawet to nie zatrzymuje jego optymizmu w myśleniu o kolejnych sezonach Chelsea.

– Mam nadzieję, że za rok będziemy rozmawiać o tym, że Chelsea jest kandydatem do równej walki z Liverpoolem i Manchesterem City.

– Mamy świetny skład oraz wspaniałego menedżera. Oczywiście, istnieje pewna różnica między nami i tymi dwoma zespołami, jednak jestem przekonany, że za rok będziemy znacznie bliżej.

– Zdajemy sobie sprawę, że musimy się poprawiać, wierzymy że tak będzie. Wierzymy w to, że nam się uda.

– Menedżer musi wybierać najlepszą jedenastkę, kiedy zostajesz odstawiony musisz po prostu ciężko pracować, aby odzyskać miejsce. Jestem ambitny i uważam, że ciężka praca jest kluczem do wszystkiego.

– Jestem młodym piłkarzem, gram w fantastycznym klubie. Jestem także częścią reprezentacji. Mamy w The Blues dobrą atmosferę, osobiście czuję się również bardzo dobrze i chcę pomóc Chelsea w osiąganiu celów.

– Czujemy się silni mentalnie i gotowi do wyzwań, miejmy nadzieję, że ta końcówka sezonu będzie dla nas udana i będziemy mieć co świętować.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW