Ashley Cole: Mam nadzieję, że Chelsea zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów - Chelsea24News
Ashley Cole: Mam nadzieję, że Chelsea zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów
Ashley Cole: Mam nadzieję, że Chelsea zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów

Ashley Cole: Mam nadzieję, że Chelsea zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów

Były lewy obrońca The Blues i Kanonierów ocenił szansę Arsenalu i Chelsea na awans do Ligi Mistrzów w następnym sezonie.

Spekulując na temat Arsenalu powiedział:

– Myślę, że jeśli chodzi o walkę o top 4, będzie o to bardzo ciężko. Nie byłbym w stanie postawić pieniędzy na to, kto wywalczy udział w Lidze Mistrzów. Prawdopodobnie drużyny z aktualnego top 7 mają na to jeszcze szansę, chociaż jeśli ktoś uważa, że Arsenal ma jeszcze szansę powalczyć, czemu nie powiedzieć, że Sheffield United też może to zrobić? Wybór jest dla mnie zbyt ciężki, mam tylko nadzieję, że Chelsea da radę tego dokonać.

Prezenter Kelly Cates dopytał ” A Arsenal?” , na co Cole odpowiedział ” Mam nadzieję, że Arsenal również”. Siedzący obok w studiu Jamie Redknapp skomentował to słowami” Wcale tak nie myślisz”, po czym 39-letni Anglik po prostu się uśmiechnął i nie odpowiedział.

Źródło: FootbalDaily

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW